Aleksa Stanišić je rođen 1999. godine u Somboru, a svoje detinjstvo je proveo u Srpskom Miletiću. Završio je gimnaziju i ekonomsku školu "Jovan Jovanović Zmaj" u Odžacima, smer gimnazije - opšti tip. Svoj put dalje nastavlja u Novom Sadu gde je proveo svoje studentske dane. Trenutno, završava marketing i menadžment na Univerzitetu Singidunum. U toku svog obrazovanja je pohađao dodiplomske studije razvojnog omladinskog rada u zajednici na Jončeping univerzitetu i Akademiju omladinske politike, Krovne organizacije mladih Srbije. Dobitnik je stipendije Organizacije za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS) koja mu je omogućila da završi cenjenu European innovation academy u Portu. U dosadašnjoj karijeri je radio i sarađivao sa velikim brojem organizacija kao što su: UNICEF, UNwomen, Kulturanova, Volonterski centar Vojvodine, Centar za omladinski rad, NAPOR, OPENS, Assosiation la Voix de l'Enfant Rural i druge. Osnivač je Frka - centra za mlade, organizacije čiji je cilj da brine o uspešnom razvoju mladih. Aleksin moto je: ''Budi promena koju želiš da vidiš sutra''.
Andrej Mirković, rođen je 1997. u Novom Sadu, gde je pohađao osnovnu školu “Petefi Šandor” i gimnaziju “Laza Kostić”. Završio je Fakultet za evropske pravno-političke studije, politikološki smer, a trenutno je na multidisciplinarnim master studijama Terorizam, organizovani kriminal i bezbednosti pri Univerzitetu u Beogradu. Kroz organizaciju Centar za omladinski rad se upoznao sa konceptom volontiranja i omladinskim aktivizmom, kojim se bavi skoro deceniju. Zaposlen je u Krovnoj organizaciji mladih Srbije kao asistent za finansije i administraciju. Primarno se interesuje za razvoj civilizacije i političku kulturu. Slobodno vreme koristi za društvene igre, posete filmskim festivalima i pozorištu.
Anđelka Panić je rođena 1998. u Valjevu. Završila je prirodno-matematički smer u Valjevskoj gimnaziji, da bi nastavila svoje obrazovanje u potpuno drugom pravcu – na Filološkom fakultetu u Beogradu, smer srpska književnost i jezik sa komparatistikom, gde trenutno završava master studije, smer Srpska književnost. Tokom studija radila je sa decom držeći privatne časove, na letnjem jezičkom kampu radeći sa osnovcima engleski jezik i u privatnom produženom boravku učeći đake srpski i engleski jezik. U želji da proširi prosvetarske okvire književnosti i srpskog jezika, trenutno uči i radi na poziciji SEO Content Writer-a, usavršavajući veštinu (optimizovane) reči i njene pisane artikulacije u malo drugačijem (marketinškom) okruženju. Pored pisanja za sajtove (što voli, a i mora), kad (ne) stigne piše za svoju dušu, a pokoji tekst bude objavljen i na portalima (Pulse, Mingl). Takođe, vodi društvene mreže za porodičnu firmu Industrometal d.o.o sa sedištem u Valjevu. Usput otkriva sebe i druge kroz boju, sliku, pokret i melodiju.
Edis Muminović je rođen 1997. u Stutgartu. Završio je osnovnu školu "Vuk Karadzić" u Novom Pazaru, a zatim i srednju medicinsku školu "Dva Heroja". Diplomirani je menadžer, a takođe je i student četvrte godine osnovnih studija na Fakultetu političkih nauka na smeru međunarodnih studija. Učesnik je brojnih seminara, kurseva i konferencija. Njegova interesovanja su međunarodna politika, istorija međunarodnih odnosa i marketing menadzment. U slobodno vreme voli da šeta, čita i gleda fudbal.
Ela Zeković rođena je 2001. godine. Završila je prirodno-matematički smer u Četrnaestoj beogradskoj gimnaziji. Trenutno je studentkinja četvrte godine Fakulteta političkih nauka na smeru Politikologija. Zainteresovana je za pitanja demokratizacije, angažmana i društvenih promena. Posebno se interesuje i za politikološka istraživanja i analize političkih procesa. Od seminara koje je pohađala izdvaja Crtinu Školu parlamentarizma, kao i letnje škole Društveni angažman i demokratija, u organizaciji Instituta za filozofiju i društvenu teoriju, i Humanistika u tranziciji. Veruje u značaj participacije, društvenih pokreta i aktivizma. U slobodno vreme čita, gleda dosta serija i traži zanimljive restorane.
Ivana Janjić rođena je 2001. u Beogradu. Studentkinja je treće godine na Fakultetu za Informatiku i Računarstvo na Univerzitetu Singidunum. Završila je Gimnaziju „Sveti Sava“ u Beogradu, na društveno jezičkom smeru. Njena profesionalna interesovanja usmerena su prema oblasti upravljanja proizvodom. Takođe, voli prodaju i interakciju s drugim ljudima. Aktivno je učestvovala na studentskim takmičenjima, posebno na takmičenjima studija slučaja. Na jednom takmičenju je osvojila prvo mesto za rad na temu „Akvizicija novih korisnika na mobilnu aplikaciju „sa nama na putu““ za kompaniju NIS. Takođe, osvojila je prvo mesto sa svojim timom na start-up takmičenju u Naučno-tehnološkom parku. Bila je aktivna članica dve studentske organizacije, AIESEC i ERASMUS STUDENT NETWORK, gde je stekla iskustvo u oblasti prodaje, upravljanja budžetom i organizacije događaja. Još jedna od njenih veština, koju bi nazvala hobijem, je poslastičarstvo. S obzirom da voli francuski jezik i francusku kulturu, specijalizovala se se u pravljenju francuskih kolača - macaronsa.
Jovana Novaković rođena je 1999. godine u Zrenjaninu. Studentkinja je Fakulteta političkih nauka Univerziteta u Beogradu na smeru međunarodne studije. Još u gimnaziji veoma se zainteresovala za društveni i politički razvoj društva. Vera da su ravnopravnost, solidarnost i pravda najvažnije vrednosti podstakla je da postane aktivistkinja Udruženja studenata sa hendikepom (Akademske inkluzivne asocijacije). Oblast interesovanja su joj izbori i izborni sistemi, politički sistemi, politička sociologija i psihologija. Jovana je bila polaznica Akademije demokratije i dugoročni posmatrač izborne kampanje u Crti. Voli da neguje svoj kreativni duh kroz fotografiju i grafički dizajn, a poslednjih godina otkrila je veliku ljubav prema cveću.
Katarina Stevanović rođena je 1996. godine u Beogradu. Osnovne studije završila je na Filološkom fakultetu Univerziteta u Beogradu na Iberijskim studijama, a trenutno je studentkinja master studija, takođe na Filološkom fakultetu, fokusirana na analizu diskursa u neformalnom obrazovanju. Van okvira formalnog obrazovanja, aktivno je učestvovala u brojnim neformalnim programima, među kojima se ističe program Evropske inicijative za solidarnost u Španiji. To iskustvo dodatno je produbilo radoznalost prema različitim aspektima neformalnog obrazovanja i uticaju koji na njega imaju, kao i želju za humanitarnim radom. Trenutno se bavi humanitarnim radom učestvujući u brojnim programima Crvenog krsta na Paliluli. Njen profesionalni put odlikuju snažna radoznalost i želja za sticanjem i produbljivanjem znanja i veština, kao i aktivan rad na ličnom i profesionalnom razvoju. U slobodno vreme, Katarina uživa u planinarenju, čitanju i slikanju.
Luka Mišljen je rođen 2001. godine u Zemunu. Osnovno obrazovanje započeo je u osnovnoj školi „Desanka Maksimović“, a završio u osnovnoj školi „Mihajlo Pupin“. Nakon toga upisuje srednju „Drugu ekonomsku“ školu u Beogradu i stiče zvanje ekonomski tehničar. Svoje dalje obrazovanje započinje na Fakultetu za diplomatiju i bezbednost u Beogradu, gde je sada student završne, četvrte godine studija. Posebna interesovanja pronalazi u međunarodnim odnosima kao i bezbednosnim sistemima i organizacionoj kulturi. Učesnik je različitih edukativnih programa i seminara iz oblasti bezbednosti dece u školama, aktuelnog pristupa fenomenu sektnog i manipulativnog delovanja, predavanja različitih ambasadora i drugih članova diplomatskog kora u Republici Srbiji. Slobodno vreme voli da posveti prirodi kao i čitanju, pre svega, istorijskih knjiga. Posebno ga interesuje srednjevekovna istorija Srbije. Sebe vidi kao odgovornu i dobro organizovanu osobu, spremnu za sticanje novih znanja i veština.
Marija Džulović je rodjena 2001. godine u Priboju. Završila je osnovnu školu “Desanka Maksimović” u Priboju kao i nekoliko godina kasnije gimnaziju na prirodno-matematičkom smeru. Svoje dalje obrazovanje pronašla je na Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Beogradu, u oblasti finansija, bankarstva i osiguranja, na kom pohadja završnu godinu osnovnih studija. Učesnik je različitih seminara kao i studija slučaja u oblasti marketinga i finansija. Posebna interesovanja pronalazi u poslovnim finansijama, aktuarstvu i istoriji. Slobodno vreme voli da posveti prirodi, različitim igrama kao i društevnim kvizovima. Sebe vidi kao odgovornu i dobro organizovanu osobu, spremnu da stiče veštine kvalitetnog javnog obraćanja i odnosa sa ljudima.
Rođena je 2001. godine u Zrenjaninu. Pohađala je osnovnu školu „Žarko Zrenjanin” nakon koje je upisala dve srednje škole: Zrenjaninsku gimnaziju u kojoj je završila društveno-jezički smer i srednju muzičku školu „Josif Marinković” teoretski odsek. Trenutno je student završne godine Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu odseka pedagogije. Svoje iskustvo u omladinskim organizacijama počela je još u srednjoj školi u školskom klubu „Društvo u digitalnom oku” da bih svoje mesto, kasnije na fakultetu, pronašla u studentskoj organizaciji „Erazmus Studentska Mreža”. U ovoj organizaciji je steka iskustva na poljima: organizovanja događaja, finansija, neformalnog obrazovanja. Njeno interesovanje za neformalno obrazovanje se dodatno produbilo na mentorskom programu organizacije OPENS, te je posle toga sama počela da piše programe neformalnog obrazovanja. Za realizaciju napisanih edukacija bila su joj potrebna određena finansijska sredstva, a kao jedan od glavnih izvora finansiranja programa neformalnog obrazovanja navela bi pisanje projekata za koje se izrazito interesuje. U slobodno vreme voli da: čita, putuje i provodi vreme sa dragim ljudima.
Marija Selaković je rođena 1997. godine u Bajinoj Bašti. Osnovnu školu „Sveti Sava“, kao i gimnaziju „Josif Pančić“ društveno-jezički smer završila je u Bajinoj Bašti. Trenutno je studentkinja srpske književnosti i jezika na Filološkom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Tokom srednjoškolskog obrazovanja bila je volonter u Kancelariji za mlade u Bajinoj Bašti i učestvovala je u mnogobrojnim humanitarnim akcijama. Radila je kao novinar-reporter u informativnom programu i tada je shvatila je njen životni poziv upravo novinarstvo. U slobodno vreme voli da šeta po prirodi, čita, sluša muziku i druži se sa prijateljima.
Maša Čežek je rođena 2000. godine u Vršcu. Osnovnu školu pohađala je u svom rodnom mestu smeštenom u opštini Bela Crkva, a srednju Hemijsko-medicinsku školu, smer farmaceutski tehničar, u Vršcu. Trenutno je studentkinja pete godine Farmaceutskog fakulteta Univerziteta u Beogradu. Veoma je zainteresovana za zaštitu životne sredine i uvek teži proširenju svog znanja na tu temu. Velika joj je želja da to znanje implementira bolje u svoju struku. Svoje slobodno vreme preferira provoditi na omladinskim razmenama i seminarima upoznajući vršnjake sa različitih krajeva sveta. Retke su prlike kada će odbiti dubokoumnu konverzaciju.
Milan Hiber je rođen 2000. godine u Beogradu. Završio je osnovnu školu „Laza Kostić“ i Desetu gimnaziju, bilingvalni engleski smer. Trenutno je apsolvent međunarodnih studija na Fakultetu političkih nauka. Član je uredničkog tima portala „Progovori o pregovorima“, gde se između ostalog bavi pisanjem tekstova i članaka za portal i mesečni bilten. Deo je programskog tima projekta PEROM Srbije i Hrvatske koji organizuje razmenu studenata političkih nauka sa FPN-a i FPZG-a. Pohađao je Letnju školu društvene angažovanosti i demokratije (ANDEM) pri Institutu za filozofiju i društvenu teoriju, kao i druge kurseve i seminare. Interesuju ga studije bezbednosti, mira i međunarodnih odnosa, politička teorija i teorije demokratije. U slobodno vreme čita, igra šah i društvene igre.
Milica Jović rođena je 1999. godine u Beogradu. Pohađala je Osnovnu školu „Vuk Karadžić“ u Surčinu a svoje srednjoškolsko obrazovanje je nastavila u Filološkoj gimnaziji u Beogradu gde je izučavala španski jezik i književnost. Studentkinja je završne godine na Fakultetu političkih nauka, smer međunarodne studije. Tokom studiranja je pokazala posebnu zainteresovanost za oblasti bezbednosti i diplomatije, kao i za pitanja veštačke inteligencije i njene primene u praksi. Skladno interesovanjima, postala je deo Instituta savremenih nauka koji organizuje najveću svetsku konferenciju u oblasti veštačke inteligencije, Data Science Conference Europe, gde aktivno radi na povezivanju veštačke inteligencije i savremenih međunarodnih odnosa i diplomatije. Iskustvo u radu sa decom prilikom prevazilaženja poteškoća pri učenju stranih jezika, kao i humanitarni rad, kojim se bavi od srednje škole, doprinelo je organizacionim sposobnostima i izuzetnoj posvećenosti radu. U slobodno vreme voli da čita, putuje i da ide u pozorište.
Miljan Terzić rođen je 2002. u Beogradu. Završio je osnovnu školu "Kralj Petar Prvi" i srednju tehničku školu "Politehnika", na smeru tehničar za robotiku. Student je treće godine na smeru operacioni menadžment na Fakultetu organizacionih nauka, a u toku druge godine studija je imao priliku da obavlja praksu u okviru Istraživačko-razvojnog centra Fakulteta. Učestvovao je u organizaciji velikog broja događaja edukativnog karaktera. Trenutno je član upravnog odbora studentske organizacije "Unija studenata FON-a". Interesovanja su mu okrenuta ka preduzetništvu, a u slobodno vreme se bavi sportom, voli da čita i provodi vreme u prirodi.
Miona Jeremić, rođena 2001. godine u Markovcu, gde je završila osnovnu školu Drugi šumadijski odred. Svoje školovanje je kasnije nastavila u Drugoj kragujevačkoj gimnaziji, gde je za vreme školovanja bila i polaznica Istraživačke stanice Petnica. Trenutno studira arheologiju na Filozofskom fakultetu u Beogradu. Pored fakulteta i arheoloških iskopavanja, bila je na poziciji kustosa pripravnika u Muzeju grada Beograda u Zbirci za antičku arheologiju, bavi se novinarstvom, zanima se za ekologiju i ljudska prava, voli da volontira i putuje, pa je učestvovala u Erasmus+ omladinskoj razmeni u Litvaniji. U slobodno vreme planinari, čita, svira gitaru.
Nenad Rakić je rođen 2000. godine. Završio je Osnovnu školu Rajko Mihailović u Banjanima, a zatim Gimnaziju Branislav Petronijević Ub. Trenutno je student osnovnih studija na Fakultetu političkih nauka, politikološki smer. Učestvovao je na brojnim seminarima, kao i literarnim konkursima gde je višestruko nagrađivan. Trenutno obavlja staž u Ministarstvu spoljnih poslova i vrši funkciju zamenika glavnog i odgovornog urednika studentskog časopisa Politeuma. U slobodno vreme voli da čita, gleda filmove, uči jezike i bavi se sportom.
Sara Krsmanić, rođena 2002. godine u Šapcu. Studentkinja je Fakulteta političkih nauka Univerziteta u Beogradu, na smeru politikologija. Učestvovala je na lokalnim, nacionalnim i međunarodnim projektima i seminarima. Poseduje iskustvo u pisanju projekta i organizaciji različitih dogadjaja. U slobodno vreme voli da putuje i da se bavi sportom.
Sara Terbec rođena 2002. godine u Somboru. Trenutno je studentkinja Fakulteta političkih nauka, na smeru međunarodne studije. Učestvovala je u organizaciji konferencija i raznih događaja iz oblasti omladinske politike, ekologije i evropskih integracija. Posebno je zainteresovana za oblasti globalizacije, evropskih integracija, ekologije i održivog razvoja. U slobodno vreme bavi se volonterizmom i čita knjige.
Sara Tomić je rođena 2002. godine u Kruševcu. Studentkinja je četvrte godine Ekonomskog fakulteta, Univerziteta u Beogradu. Završila je Gimnaziju u Kruševcu, na prirodno-matematičkom smeru. Što se tiče njenih profesionalnih interesovanja, to su javne finansije, fiskalna politika, porezi i koorporativne finansije. Sve ove oblasti spaja u okviru studiranja na programu Poslovna analiza i konsalting. Od vannastavnih aktivnosti izdvojila bi volontiranje u AIESEC-u, gde je imala priliku da radi sa ljudima iz celog sveta, kao i da organizuje Career Days, najveći sajam zapošljavanja na njenom fakultetu. Alumnista je EKOF Case Study Club-a i bivši učesnik AmCham Serbia programa. Takođe je mentor mlađim kolegama na svom fakultetu. Kao zanimljivu činjenicu o sebi izdvaja da se bavila aktivno glumom, gde je imala prilike da učestvuje u par predstava. Domaća i strana kinematografija, pozorišne predstave kao i opera, predstavljaju njenu sferu interesovanja i opuštanja.
Tamara Lazarević, rođena 2002. godine u Beogradu. Završila je Osnovnu školu “Jovan Ristić” a nakog toga “Ugostiteljsko-turističku” školu, smer turistički tehničar. Trenutno je student treće godine osnovnih akademskih studija na Akademiji tehničkih strukovnih studija Beograd, na odseku Beogradska politehnika, na smeru zaštita životne sredine. Učestovavala je na Liderskom trening programu ORCA Akademije (2021). Učesnica je konferencija, seminara, letnjih škola i radionica iz oblasti feminizma, zaštite životne sredine i ljudskih prava. U slobodno vreme bavi se aktivizmom, volonterstvom, planinarenjem i fotografijom.
Teodora Ivanović rođena je 2002. godine u Nišu. U rodnom gradu je završila osnovnu školu „Radoje Domanović” i Gimnaziju „Svetozar Marković”. Trenutno je treća godina na Fakultetu političkih nauka u Beogradu, politikološki smer. Posebno je zanima izborna apstinencija mladih i politička participacija. Na fakultetu je učestvovala u izradi istraživanja o uticaju porodice na političke navike mladih. U slobodno vreme se bavi volonterizmom i glumom.
Veljko Jovanović je rođen 2000. godine u Beogradu. Završio je osnovnu školu „Jovan Sterija Popović“ na Novom Beogradu, a zatim i Dvanaestu beogradsku gimnaziju, opšti smer. Trenutno je apsolvent Fakulteta političkih nauka, Univerziteta u Beogradu, na međunarodnom smeru. Aktivan je član uredničkog tima portala „Progovori o pregovorima“, kao i organizator projekta PEROM Srbije i Hrvatske. Naročito ga zanimaju teme savremene političke teorije, studija mira i bezbednosti, a takođe istražuje oblast prava životinja. Veliki je zaljubljenik u društvene igre i šetnje u prirodi.